199.00

 

Pakiet "Start" umożliwia dostęp do jednego, dowolnie wybranego automatu inwestycyjnego.

Oferta przeznaczona dla początkujących inwestorów. Idealna do poznania mechanizmu działania handlu algorytmicznego.

W kolejnym kroku, w celu wykorzystania zalet dywersyfikacji polecamy pakiet "Premium".

 


 

Jak zacząć ?

Aby rozpocząć inwestowanie za pomocą automatów, należy wykupić abonament a następnie wybrać odpowiednią dla siebie strategię uwzględniając własny profil ryzyka. Po wyborze strategii możliwe będzie pobranie wtyczki i uruchomienie jej na platformie Sidoma Meta Trader 4 lub NOL3 na koncie u swojego brokera. 

Zasada działania automatów

  1. Serwis Automatum.pl nie sprzedaje automatów na własność a jedynie abonament na korzystanie z wybranych z nich przez określony okres czasu. Aby skorzystać z oferty musisz posiadać konto maklerskie do którego przesyłane będą zlecenia.
  1. Aby rozpocząć inwestowanie za pomocą automatów należy wykupić abonament na stronie automatum.pl który pozwoli zasubskrybować wybrany automat lub automaty w zależności od wybranego pakietu.
  1. Po zakupie abonamentu i wybraniu automatu otrzymasz do niego klucz licencyjny oraz wtyczkę do notowań którą należy zainstalować na komputerze
  1. Do prawidłowej komunikacji automatów z wtyczką klienta i domem maklerskim niezbędne jest zainstalowanie na komputerze dodatkowego oprogramowania poniżej przedstawiamy instrukcję instalacji wymaganych aplikacji:

 

 

Instrukcja instalacji automatycznego systemu transakcyjnego w oparciu o wtyczkę Sidoma MT4 

 

Instalacja Sidoma MT4

1. Po wykupieniu abonamentu w serwisie automatum.pl można subskrybować jeden lub więcej automatów (w zależności od typu abonamentu). 

2. Aby odbierać sygnały subskrybowanego automatu na platformie MetaTrader 4 swojego brokera należy ściągnąć odpowiednią wersję wtyczki z podstrony produktu. 

3. Następnie należy wprowadzić klucz licencyjny przydzielony użytkownikowi do subskrybowanego automatu (do odczytania z emaila potwierdzającego subskrypcję lub do odczytania z panelu „Klucze licencyjne” na koncie Użytkownika w serwisie automatum.pl) 


alt
 

4. W ostatnim kroku Instalator umieści niezbędne pliki bezpośrednio w aplikacji MetaTrader 4 brokera. 

5. Po zakończeniu instalacji należy uruchomić aplikację brokera, w której wystarczy przeciągnąć na wykres instrumentu subskrybowany automat:

 

alt

 

6. Po wykonaniu wyżej opisanej czynności, otworzy się okno, w którym dla prawidłowej pracy automatycznego systemu transakcyjnego, konieczne jest zaznaczenie opcji umożliwienia importu plików DLL. 

alt

7. Kolejnym etapem uruchamiania jest autoryzacja użytkownika. Jeśli przebiegnie prawidłowo na ekranie pojawi się poniższy komunikat:


alt

8. Jeśli wyżej opisany proces instalacji i uruchomienia został przeprowadzony prawidłowo, w prawym

górnym rogu aplikacji MetaTrader 4 pojawi się nazwa subskrybowanego automatu z symbolem

uśmiechniętej buźki, oznacza to, że sygnały zakupu/sprzedaży są przekazywane i realizowane bez przeszkód.


alt

W przypadku jakichkolwiek problemów z instalacją lub działaniem wtyczki Sidoma MT4 prosimy o kontakt

z obsługą klienta serwisu Automatum.pl