Logo - Automatum

 

O nas

Witamy na stronach Automatum.pl - serwisu poświęconego tematyce inwestycyjnej. Nasza oferta dzięki wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi dostępnych do tej pory wyłącznie dla podmiotów instytucjonalnych, ma umożliwić naszym Klientom osiągnięcie przewagi m.in. na rynku walutowym i kapitałowym.

W tym celu serwis ma za zadanie udostępniać sygnały automatycznych systemów transakcyjnych, które zapewnią możliwość wyśledzenia i wykorzystania okazji inwestycyjnych jednocześnie na wielu rynkach i klasach aktywów. Nasz serwis tworzymy z wielką pasją i zaangażowaniem. Nie istniejemy dla siebie, istniejemy dla Was, dlatego zawsze chętnie i z uwagą wysłuchamy wszelkich opinii, uwag i propozycji.

 

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą młodzi, kreatywni ludzie, którzy nie tylko interesują się rynkami finansowymi w szerokim kontekście, ale przede wszystkim na nich inwestują. Pracownicy i współpracownicy Automatum Sp. z o.o. stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, która intensywnie pracuje nad rozbudową możliwości naszych automatów. Założyciele serwisu są inwestorami z wieloletnim doświadczeniem, jednocześnie łączy ich pasja do dzielenia się wiedzą oraz kreatywność w konstruowaniu narzędzi wspomagających procesy decyzyjne.

 

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego środowiska dla potrzeb transakcji instrumentami zarówno na rynku Forex, towarowym jak i akcyjnym. Produkty oferowane przez Automatum.pl są autorskim rozwiązaniem firmy – efektem pracy najwyższej klasy specjalistów w zakresie IT i Tradingu.  W naszej firmie chcemy przyczyniać się również do pogłębiania wiedzy i świadomości inwestycyjnej naszych Klientów. W tym celu stworzyliśmy dział edukacja oraz strefę analityczną.

 

Właścicielem portalu jest:

Automatum Sp. z o.o.

ul. Bukowskiego 3/9

03-982 Warszawa

KRS 0000426277 

REGON 146209215

NIP 113-285-71-17